برای لاغری تخم مرغ رو این مزه ای بخورید تا دو برابر سریعتر لاغر شوید!

6289
graphicstock.com

برای لاغری تخم مرغ رو این مزه ای بخورید تا دو برابر سریعتر لاغر شوید!

تا به حال به این فکر کرده بودید که با خوردن تخم مرغ لاغری سریعتر پیش برود ؟ نا گفته نماند که این مسئله زمانی در بدن موثر واقع می شود که تخم مرغ را با برخی از خوراکی ها ترکیب کنیم.

غذاهایی که برای کاهش وزن و لاغری می توان با تخم مرغ مصرف کرد

تخم مرغ سرشار از ویتامین ها ، آنتی اکسیدان و چربی های سالم است که مواد مغذی ضروری بدن را تامین می کند. وقتی با مواد مغذی دیگر ترکیب شود متابولیسم بدن بالا می رود.

تخم مرغ حاوی امگا 3 و اسید های چرب است که 70 درصد آن کالری و 6 گرم آن پروتئین است. می دانید که تخم مرغ غذای انرژی زایی است ولی آیا می دانید که ترکیب آن با مواد چربی سوز دیگر به کاهش وزن سریع کمک می کند ؟

- Advertisement -

بهترین کاری که می توانید انجام دهید،اضافه کردن تخم مرغ به رژیم غذایی خود است چون باعث می شود زود احساس سیری کنید.در ادامه لیستی از غذاهایی که با تخم مرغ ترکیب می شوند تا سرعت کاهش وزن را بالا ببرند را به شما معرفی می کنیم.

برای لاغر شدن تخم مرغ را با چه بخوریم؟

1. تخم مرغ و آووکادو : آووکادو حاوی چربی های اشباع شده است که در بیشتر اوقات باعث کاهش اندازه دور کمر می شود. یکی دیگر از فواید این ترکیب افزایش متابولیسم و انرژی است که روی کاهش اندازه کمر، سرم لیپید و عملکرد رگ تاثیر می گذارد.

2. تخم مرغ و نان حزقایل : این نان حاوی جوانه گندم است که پروتئین و فیبر را بالا می برد و باعث می شود در مدت زمان طولانی احساس سیری کنید.

3. تخم مرغ و فلفل قرمز :کیساسین موجود در فلفل، توانایی بدن را بالا می برد و غذاها را تبدیل به انرژی می کند، بنابراین باعث کاهش وزن می شود. همچنین اضافه کردن یک پینچ فلفل درتخم مرغ فواید زیادی دارد.

4. تخم مرغ و روغن نارگیل : به جای استفاده از کره از روغن نارگیل استفاده کنید.روغن نارگیل با افزایش انرژی باعث کاهش وزن می شود.

5. تخم مرغ و لوبیا : لوبیا سرشار از پروتئین و فیبر های انحلال پذیر است که باعث می شود احساس سیری کنید و لاغر شوید. مصرف روزانه فیبر های انحلال پذیر، چربی های شکمی را در طول 5 سال کاهش می دهد.

6. تخم مرغ و بوقلمون : نصف بوقلمون 83 کالری و 1 گرم پروتئین دارد. بوقلمون منبع فراوانی از امگا3 و اسید های چرب است که از رشد سلول های چربی جلوگیری می کند.

7. تخم مرغ و اسفناج :اسفناج حاوی کالری و مواد مغذی فراوان است مخصوصا اگر با تخم مرغ همراه باشد.

8. تخم مرع و جو : به تخم مرغ جو اضافه کنید چون باعث کوچک شدن سایز کمر می شود و همچنین بهترین منبع نشاسته است و هضم را آسان می کند به این روش بدن اسید های هاضم را آزاد می کند و اشتها را کاهش می دهد.

9. تخم مرغ و گریپ فروت :گریپ فروت چربی های شکمی را کاهش می دهد ، به خصوص اگر با تخم مرغ همراه باشد متابولیسم را هم بالا می برد.

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید