لاغری با انار : برنامه رژیم لاغری با میوه انار و کاهش وزن در 9 روز

4256
graphicstock.com

لاغری با انار : برنامه رژیم لاغری با میوه انار و کاهش وزن در 9 روز

انار پرطرفدارترین میوه ای است که دارای خواص فوق العاده ای می باشد و برای سلامتی بدن بسیار مفید می باشد. در این مطلب برای افرادی که با اضافه وزن روبه رو هستند و به دنبال برنامه رژیم غذایی مناسب می باشند برنامه رژیم لاغری انار را پیشنهاد می کنیم.

انار یکی از انواع میوه های خوشمزه و خوش طعمی می باشد که کمتر کسی پیدا می شود که به این میوه علاقه نداشته باشد. این میوه علاوه بر آن که دارای خواص فراوانی می باشد می تواند در کاهش وزن و کاهش چربی های اضافه بدن نیز موثر باشد. اگر قصد دارید تا به وزن ایده آل خود دست یابید با ما همراه باشید و با رژیم لاغری انار که در این مقاله ارائه می دهیم آشنا شوید.

میوه ها برای سلامتی بدن مفید می باشند و همانند یک سم زدا در بدن عمل می کنند. برنامه رژیم های لاغری میوه مانند رژیم های دیگر طولانی نمی باشند و اغلب پس از طی چند روز می توانید شاهد تغییراتی در سیستم بدنی خود شوید. یکی از سالم ترین غذاهای گیاهی انار می باشد. انار میوه ای است که سرشار از ویتامین های C و A و E می باشد و آب انار منبع غنی پلی فنول می باشد که جزئی از آنتی اکسیدان های قوی می باشد. از انار و خواص انار برای مقابله با چاقی و کاهش وزن می توان استفاده کرد. در ادامه رژیم لاغری با استفاده از انار را برای شما دوستان عزیز قرار می دهیم.

- Advertisement -

رژیم لاغری انار

استفاده از انار و رب انار و کنسانتره انار موجب می شود که به وزن ایده آل و دلخواه خود دست یابید. با مصرف این میوه بسیار مفید می توانید وزن خود را ثابت نگه داشته و چربی های اضافه دور شکم خود را کاهش دهید. انار به دلیل داشتن سدیم، کربوهیدرات، آهن، پتاسیم و ویتامین های C و B و کلسیم در درمان انواع بیماری ها موثر بوده و میزان اسیدهای چرب را در خون کاهش می دهد. با داشتن رژیم غذایی مناسب می توانید از شر چربی های زائد خود برای همیشه نجات یابید. در ادامه رژیم انار برای لاغر شدن را در اختیار شما دوستان عزیز قرار می دهیم.با ما همراه باشید.

انار میزان کلسترول خون را کاهش داده و موجب لاغری شکم می شود. این میوه به عمق بافت ها نفوذ کرده و از تجمع چربی ها جلوگیری می کند. اسید لینولنیک و پولیفنول موجود در انار باعث سوخت و ساز بدن می شود و چربی های اضافه بدن را می سوزاند. با داشتن برنامه رژیمی مناسب می توانید در مدت زمان کوتاهی به وزن ایده آل و دلخواه خود دست یابید.

برنامه رژیم لاغری با میوه انار و کاهش وزن در 9 روز

شما عزیزان باید همراه این برنامه رژیمی روزانه 3 لیوان آب انار را به عنوان میان وعده میل نمایید. با این برنامه هفتگی و رعایت نکات مربوطه پس از 9 روز می توانید کاهش وزن را در خود احساس کنید. رژیم لاغری انار علاوه بر کاهش چربی های بدن و کاهش وزن موجب بهبود دستگاه گوارش و شادابی و طراوت پوست نیز می شود.

صبحانه

یک لیوان شیر – یک قاشق غذاخوری عسل- سه عدد خرما
دهانه

دو لیوان آب لیمو شیرین
ناهار

سالاد کاهو یک بشقاب
عصرانه

یک لیوان آب لیمو شیرین- سه عدد خرما
شام

یک لیوان آبغوره- عدسی یک بشقاب- 1/4 ماهی- یک عدد خرما- دو قاشق روغن زیتون

رژیم لاغری انار 2

مصرف انار حتی در کوتاه مدت میتواند رشد سلولهای چربی اطراف معده را متوقف و این چربیها را به سرعت آب کند
محققان دریافتند که برای این منظور به مدت ۱ ماه روزی ۱ عدد انار باید مصرف شود انار خواص ضد سرطانی دارد

رفتین مهمونی تا میتونید انار بخورید

نظر دهید

لطفا نظر خود را بدهید !
نام خود را وارد کنید